МОЛИТВА ЗА ПОЛЕГЛИМИ ВОЇНАМИ ЗІ СКОЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 16.03.2024 14:35

Фото без описуСьогодні, 16 березня, у місті Сколе в храмі Різдва Пресвятої Богородиці звершилася Архиєрейська Служба Божа за полеглими захисниками, уродженцями Сколівської громади, які загинули у боротьбі за свободу та територіальну цілісність нашої держави. ЇЇ очолив владика Григорій Комар – єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ у співслужінні з духовенством Сколівщини. Учасниками богослужіння були матері, батьки, дружини, діти, рідні та близькі захисників, які з фронту повернулися додому на щиті. У заході також взяв участь міський голова Микола Романишин та інші небайдужі до долі держави жителі міста та громади. Вшанування пам’яті полеглих воїнів продовжилось в приміщенні конференц-залу інтеграційного центру для дітей та молоді ім. Івана Павла II, де духовенство та керівництво громади мали можливість поспілкуватись та підтримати рідних загиблих воїнів, розділивши їхню безмежну скорботу та горе.

Також в рамках заходу було запалено лампадки біля пам’ятних стендів наших Героїв.

Участь церкви у духовній та психологічній підтримці родин загиблих воїнів є надзвичайно важливою сьогодні, оскільки, молитовне спілкування кріпить дух людини, зменшує біль у випробовуванні, завдяки Богу людина може відкрити втрачену перспективу до життя.