Сьогодні, 18 лютого, відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки захиснику України Івану ЯВОРСЬКОМУ, яку встановили на фасаді Крушельницького ЗЗСО I-II ст. Сколівської міської ради

Дата: 18.02.2024 20:23

Фото без описуІван ЯВОРСЬКИЙ — випускник цієї школи, який загинув 19 червня 2022 року, на Донеччині, захищаючи територіальну цілісність України. На урочистій церемонії були присутні керівництво громади, духовенство, рідні, друзі, педагоги, учні, мешканці села та громади. Учні школи спільно з вчителями підготували пам'ятний захід, де згадували про Івана ЯВОРСЬКОГО, як людину із чуйним серцем та доброю душею, хороброго воїна, бойовий дух якого, вражав стійкістю та мужністю. Право відкрити меморіальну дошку було надано матері та брату Героя, а місцеві священнослужителі відслужили поминальну панахиду та здійснили чин її освячення. Хвилиною мовчання, присутні віддали данину шани світлій пам’яті Івана та всіх воїнів, загиблих у боротьбі за свободу, територіальну цілісність та єдність України. Опісля міський голова Микола Романишин звернувся до присутніх та зазначив, що сьогодні, вшановуючи пам’ять загиблого Івана, ми низько схиляємо голови перед його героїчним подвигом. Висловлюємо слова підтримки рідним, дякуємо матері – Марії, за те, що виховала справжнього воїна та патріота своєї держави. Ця дошка буде нагадуванням для усіх, яку високу ціну ми платимо за свободу та незалежність України.

Вічна пам'ять і шана Герою!