Вітаємо юні таланти Сколівської громади!

Дата: 15.02.2024 16:48

Фото без описуСьогодні міський голова Микола Романишин привітав та нагородив грамотами і подарунковими сертифікатами учнів Сколівської громади, які стали переможцями у Міжнародних конкурсах, Всеукраїнських олімпіадах, а саме:

БАТЬКО Вікторію Олегівну та КАВЧАК Вікторію Михайлівну, учениць 11 класу Сколівського ЗЗСО I-III ступенів №2 імені Стефанії Вітрук, за перемогу у Міжнародному конкурсі шкільних космічних експериментів SSEP (Student Spaceflight Experiments Program);

КАРУ Анастасію Юріївну, ученицю 9 класу Верхньосиньовидненського ЗЗСО I-III ступенів імені Петра Яцика, за I місце в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії;

ТОКАРА Остапа Романовича, учня 11 класу Труханівського ЗЗСО I-III ступенів, за II місце в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії.

Зокрема міський голова побажав юним талантам успіху, наполегливості, наснаги і прагнень до здобуття нових знань, відкриттів та перемог задля процвітання України та нашої громади.