Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Створення Ради ВПО при Сколівській міській раді. Початок відбору кандидатів

Дата: 09.01.2024 14:36
Кількість переглядів: 152

Фото без описуВідповідно до постанови КМУ від 04.08.2023 №812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб», при Сколівській міській раді планується створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб. Склад Ради утворюється у кількості 12 осіб, з яких чисельність представників органу, при якому утворено Раду, становить чотири особи, внутрішньо переміщених осіб - шість осіб та представників громадських та благодійних організацій, які провадять діяльність у сфері забезпечення та захисту прав внутрішньо переміщених осіб – дві особи. Метою діяльності Ради є сприяння вирішенню питань, пов’язаних із реалізацією державної політики у сфері захисту прав внутрішньо переміщених осіб. Хто має бажання доєднатися до Ради, працювати на громадських засадах та брати активну участь у її діяльності – ласкаво просимо!

Стати членом Ради запрошують:

– внутрішньо переміщених осіб, місцем фактичного проживання яких згідно з довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи є територія Сколівської міської ради;

– громадські об’єднання та благодійні організації, в статуті яких визначено, що їхня  діяльність спрямована на забезпечення та захист прав внутрішньо переміщених осіб і реалізацію проектів у межах Сколівської міської ради.

Для цього вам необхідно з 10.01.2024 по 25.01.2024 за адресою: м. Сколе, Майдан Незалежності, 1, подати наступні документи особисто.

Відбір членів Ради здійснюється на підставі поданих до Сколівської міської ради внутрішньо переміщеними особами та представниками громадських та благодійних організацій документів в електронній та паперовій формі, а саме:

заяви у довільній формі;

документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або відображення в електронній формі інформації, що міститься у документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, сформованих засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія) або єДокумент;

документа про освіту (за наявності);

мотиваційного листа кандидата, в якому викладаються обґрунтування для обрання його до складу Ради;

відомостей про контактний номер телефону та адресу електронної пошти кандидата (за наявності);

довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи, сформованої засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія) (за наявності технічної можливості), або листа громадського об’єднання чи благодійної організації щодо включення до складу Ради свого представника з інформацією про діяльність організації щодо забезпечення та захисту прав внутрішньо переміщених осіб і реалізації проектів у межах адміністративно-територіальної одиниці, на юрисдикцію якої поширюються повноваження органу, при якому утворено Раду.

Уразі виникнення додаткових питань звертайтесь у Сколівську міську раду за номером телефону: (03251)21491- керуючий справами виконавчого комітету Сколівської міської ради Ярослав ТУРЧИН.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора