Сьогодні до Сколівської міської ради завітав різдвяний вертеп

Дата: 26.12.2023 13:16

Фото без описуСьогодні до Сколівської міської ради завітав різдвяний вертеп, який підготували вихованці Центру дитячої та юнацької творчості, а також діти катехитичної школи при церкві вмч Пантелеймона. Юні учасники театралізованого дійства майстерно продемонстрували як сучасні події війни в Україні переплетені в інсценізації Вертепу. Українська коляда та щирі вітання із надією на світле майбутнє лунали з уст дітвори. Слід зазначити, що саме прославляючи народження Христа, юні аматори збирають кошти на підтримку українського війська. Міський голова Микола Романишин подякував колядникам та привітав усіх присутніх з Різдвом Христовим, зазначивши, що це одне із свят, яке дає надію, адже світло правди завжди перемагає і Україна неодмінно здобуде Перемогу в цій запеклій боротьбі Світла проти темряви.