Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації

Дата: 19.11.2023 16:46
Кількість переглядів: 113

Фото без описуЗаява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки «ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН смт. Верхнє Синьовидне СКОЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО Р-НУ, ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛ.», «ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН с. Дубина СКОЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО Р-НУ, ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛ.», «ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН с. Межиброди СКОЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО Р-НУ, ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛ.»

  1. Заяві про визначення обсягу СЕО міститься інформація про замовника СЕО, вид та основні цілі документа державного планування.

3.        Орган, що приймає рішення про затвердження документа державного планування: Сколівська міська рада.

4.        Передбачувана процедура громадського обговорення:

– строк громадського обговорення Заяви про визначення обсягу СЕО становить з 19.11.2023  до 19.12.2023;

– згідно зі ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу СЕО;

– ознайомитися з заявою про визначення обсягу СЕО можна на офіційному веб-сайті Сколівської міської ради – https://skole-rada.gov.ua/.

– зауваження і пропозиції подаються до Сколівської міської ради (82600, Львівська обл., Стрийський р-н, м. Сколе, м-н Незалежності, 1) в термін до 19.12.2023.

– місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Сколівська міська рада.

5. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування – відсутня.

СЕО

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора