У Сколівській громаді побувала Повноважний Посол Канади в Україні

Дата: 07.11.2023 15:58

Фото без описуЦими вихідними до Сколівської громади завітала Повноважний Посол Канади в Україні Наталка Цмоць. В рамках візиту пані Посол відвідала рідне селище свого діда Костянтина Цмоця – Верхнє Синьовидне. У місцевій школі, в стінах якої навчався дідусь пані Посол, відбулась зустріч із керівництвом громади, дирекцією школи та родичами. У м. Сколе пані Посол Наталка Цмоць, спільно з міським головою Миколою Романишином, покладанням квітів, вшанували пам’ять загиблих Захисників України. Ще однією локацією, яку відвідала пані Посол, був історико-краєзнавчий музей "Сколівщина" , де наша гостя мала можливість побачити експонати, що розповідають про славну історію Костя Цмоця (псевдонім Модест, Юрко), який був українським військовим окружним Провідником ОУН Стрийщини у 1939-1941. Пані Наталка Цмоць була приємно вражена, що мала нагоду почути так багато цікавого про життя і боротьбу за незалежність України в часи Другої Світової війни її славного дідуся. Пані Посол зазначила, що має тепер на меті ще раз відвідати Сколівську громаду зі своїми рідними, щоб глибше зануритись у коріння свого роду, його етніку та передати дух нашої давнини своїм нащадкам!