Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (СЕО) документа державного планування – містобудівної документації «Генеральний план смт Верхнє Синьовидне Сколівської міської ради Стрийського району Львівсько

Дата: 30.10.2023 17:04
Кількість переглядів: 126

Фото без описуВідповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою одержання та врахування пропозицій від громадськості виконавчий комітет Сколівської міської ради оприлюднює заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (СЕО) документа державного планування – містобудівної документації.

Повна назва документа державного планування: «Генеральний план смт Верхнє Синьовидне Сколівської міської ради Стрийського району Львівської області». Підстава для розроблення – рішення Сколівської міської ради  від 22.07.2021 №1368.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документів державного планування – рішення про затвердження містобудівної документації приймає Сколівська міська рада (82600, Львівська обл., Стрийський р-н, м. Сколе, м-н Незалежності, 1)

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (СЕО) документу державного планування – містобудівної документації для ознайомлення оприлюднено на офіційному веб-сайті Сколівської міської ради (https://skole-rada.gov.ua/) та на порталі  Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки.

Процедура громадського обговорення – зауваження і пропозиції громадськості щодо визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документу державного планування подаються в письмовому вигляді до виконавчого комітету Сколівської міської ради на адресу : 82600, Львівська обл., Стрийський р-н, м. Сколе, м-н Незалежності, 1 (e-mail: smiskrada@ukr.net) або через центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Сколівської міської ради  розташованого в м. Сколе по м-н Незалежності ,1.

Способи участі громадськості – громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в т. ч. в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документу державного планування.

Зауваження і пропозиції приймаються протягом 15 днів з моменту публікації повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (СЕО) документу державного планування містобудівної документації та оприлюднення відповідної заяви.

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ПРОЄКТУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ «Генеральний план смт Верхнє Синьовидне Сколівської міської ради Стрийського району Львівської області»

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора