Уточнення до запланованих заходів з нагоди Дня міста Сколе

Дата: 15.09.2023 12:23

Фото без описуБожественні Літургії у храмах міста; 13:15 – Спільний молебень за місто Сколе (пам’ятний знак 600-річчя м. Сколе, біля церкви Св. Великомученика Пантелеймона);14:00-16:30 – Ретро мандрівка містом. Діятимуть театралізовані локації, де жителі та гості міста зможуть поринути в атмосферу славного історичного минулого Сколе, а саме: - Локація Вілла «Марися» (ЦДЮТ, вул. Д. Галицького, 40); - Локація «Зустрінься з музами» (Сколівська школа мистецтв, вул. Д. Галицького, 48); - Локація «Грамота від Короля» (Історико-краєзнавчий музей «Сколівщина», вул. Д. Галицького, 52); - Локація театр «Заграва» (Сколівська міська бібліотека, вул. Д. Галицького, 54); - Локація «З глибини віків» (територія МНД «Бескид», вул. Д. Галицького, 56). 16:00 – Краєзнавчо-пізнавальний захід «Я люблю своє місто» (територія МНД «Бескид»). На локаціях будуть розставлені благочинні скриньки, де кожен за бажанням зможе зробити свій внесок та підтримати ЗСУ. 15:00 -16:00 - Діятиме виставка пожежно-рятувальної техніки, аварійно рятувального обладнання в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» за підтримки Стрийського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області (територія МНД «Бескид»).У зв'язку із недостатньою кількістю зареєстрованих учасників майстер-клас "Солодка допомога" НЕ ВІДБУДЕТЬСЯ. 17:00 – демонстрація художнього фільму «Захар Беркут», режисерів Ахтема Сеїтаблаєва та Джона Вінна у МНД «Бескид».