Місту Сколе – 626!

Дата: 12.09.2023 11:40

Фото без описуТрадиційно День міста Сколе відзначається у третю неділю вересня. Цьогоріч дата 626 уродин Сколе припадає на 17 вересня. Заплановані заходи з нагоди Дня міста Сколе: Божественні Літургії у храмах міста; 13:15 – Спільний Молебень за місто Сколе (пам’ятний знак 600-річчя м. Сколе, біля церкви Св. Великомученика Пантелеймона); 13:30 – Краєзнавчо-пізнавальний захід «Я люблю своє місто» (площа Т. Шевченка); 14:00 -16:30 – Ретро мандрівка містом. Діятимуть театралізовані локації, де жителі та гості міста зможуть поринути в атмосферу славного історичного минулого Сколе, а саме:

- Локація Вілла «Марися» (ЦДЮТ, вул. Д. Галицького, 40);

- Локація «Зустрінься з музами» (Сколівська школа мистецтв, вул. Д. Галицького, 48);

- Локація «Грамота від Короля» (Історико-краєзнавчий музей «Сколівщина», вул. Д. Галицького, 52);

- Локація театр «Заграва» (Сколівська міська бібліотека, вул. Д. Галицького, 54);

- Локація «З глибини віків» (територія МНД «Бескид», вул. Д. Галицького, 56).

На локаціях будуть розставлені благочинні скриньки, де кожен за бажанням зможе зробити свій внесок та підтримати ЗСУ.

15:00 -16:00 - Діятиме виставка  пожежно-рятувальної техніки, аварійно-рятувального обладнання в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» за підтримки Стрийського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області (територія МНД «Бескид»)

Зокрема, бажаючі зможуть відвідати благодійний кондитерський майстер-клас для дітей та дорослих «Солодка допомога» від «GAM», на підтримку ЗСУ, більш детальніше за посиланням: https://www.instagram.com/reel/Cw-uHT9trrS/?igshid=NjIwNzIyMDk2Mg==

17:00 – демонстрація художнього фільму «Захар Беркут», режисерів Ахтема Сеїтаблаєва та Джона Вінна у МНД «Бескид».