A A A K K K
для людей із порушенням зору
Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Сколівське КП ВКГ інформує:

Дата: 24.07.2023 16:26
Кількість переглядів: 244

У відповідь на одні з найпоширеніших звернень, щодо великогабаритних відходів та їх вивезення, вкотре роз’яснюємо для кращого розуміння  дане питання. Великогабаритні відходи (ВГВ) входять до складу твердих побутових відходів, їх розміри перевищують 50 х 50 х 50 см, та не розміщуються у звичайних контейнерах об’ємом 1,1 м3 чи інших контейнерах. ВГВ вивозиться ОКРЕМО не рідше одного разу на тиждень по мірі накопичення, за заявками обслуговуючих організацій або повідомлень мешканців, спецавтотранспортом Сколівського КП ВКГ на полігон великогабаритних та будівельних відходів.

До складу ВГВ та ремонтних відносяться такі відходи, як старі меблі, матраци, килими, деяка побутова техніка, валізи, зняті при ремонтах квартир старі двері, вікна, лінолеум, унітази, інша сантехніка тощо. Послуга з вивезення ВГВ є складовою комунальної послуги з вивезення побутових відходів Сколівським КП ВКГ, має окремий встановлений ТАРИФ, так як передбачено додаткові витрати на оплату праці робітникам, які безпосередньо завантажують такі відходи до спецавтомобіля.  Якщо плануєте чи вже викинули значну кількість ВГВ, також просимо відразу інформувати Сколівське КП ВКГ, сплануємо їх вивезення, та уникнемо скарг та нарікань з боку ваших сусідів, й ваше сміття не буде предметом для обговорення в соціальних мережах. Наголошуємо! Будівельні відходи та відпрацьовані автомобільні шини не відносяться до складу побутових відходів (ВГВ)!  

Опале листя, гілля та скошена трава не є твердими побутовими відходами оскільки не є продуктом життєдіяльності людини і відноситься ДО СФЕРИ БЛАГОУСТРОЮ. Гілля, листя, ремонтні відходи власник забов’язаний вивести на звалище самостійно. Вивезення відходив будівельно-ремонтних робіт (будівельні відходи), які утворюються під час провадження таких видів діяльності, як будівництво нових будівель та споруд, їх реконструкція, капітальний ремонт, остаточне знесення будівлі чи споруди, з приватних домоволодінь чи квартир багатоповерхівок здійснюється мешканцями самостійно, за допомогою послуг компаній, які профільно займаються вивезенням даного сміття.

Відпрацьовані автомобільні шини не розміщуються на спеціалізованих полігонах побутових відходів та не спалюються на сміттєспалювальному заводі, а потребують окремого поводження, вивезення та утилізації. Дякуємо за розуміння!  

Адміністрація Сколівського КП ВКГ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора