Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

На Львівщині відбудеться Західноукраїнський Експортний Форум

Дата: 02.06.2023 09:36
Кількість переглядів: 398

Експортний ФорумОчікувана кількість учасників – понад пів тисячі. 8 червня відбудеться Західноукраїнський Експортний Форум. Організатори заходу - Львівська обласна військова адміністрація, Програма розвитку ООН та партнери в рамках реалізації проєкту «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів (SRER)» за підтримки проєкту міжнародної співпраці ReACT4UA («Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі»), який фінансується урядом Німеччини та реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

«Підтримка фінансового фронту зараз є дуже важливою, а експорт — це один з важливих шляхів розвитку для бізнесу та економіки України. Саме тому — майданчик для презентації експортної продукції та обговорення тенденцій українського експорту в країни ЄС та нові ринки — як ніколи на часі», - зазначили організатори.  

Очікувана кількість учасників Західноукраїнського Форуму Партнерства — понад 500 експортерів, представників уряду, влади, державних установ, іноземного бізнесу та бізнес спільноти зі Львівщини та семи західних областей України.

Локація: Festrepublic (м. Львів, вул. Старознесенська, 24-26).  

Участь у події безоплатна при обов’язковій попередній реєстрації.  

Детальна інформація та реєстрація за посиланням: https://wuef.com.ua/#form1


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора