Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Протидія Інтернет- шахрайству

Дата: 17.05.2023 09:56
Кількість переглядів: 197

Фото без описуСьогодні в Інтернеті можна реалізувати базові потреби: придбати усе необхідне: харчові продукти, ліки, одяг, побутові товари, оплатити комунальні платежі, знайти та орендувати приміщення тощо.  Під час повномасштабної війни платіжне шахрайство не зникло, навпаки спостерігалося збільшення проявів кібершахрайства та кіберзлочинності. Найпопулярнішим методом шахрайства з платіжними картками в Україні, як і у світі, традиційно залишається соціальна інженерія.

Враховуючи вищезазначене, з метою вдосконалення своїх знань у питаннях кібербезпеки, підвищення рівня обізнаності щодо сучасних кіберзагроз та можливостей протидії ним, просимо Вас посприяти у розміщенню на вебсайтах, доступних інформаційних платформах та соціальних мережах корисну інформацію, яка розміщена за посиланням: https://loda.gov.ua/news/64314 та https://loda.gov.ua/news/64616.

Також, принагідно рекомендуємо перелік серіалів, які в час війни мають особливо важливе значення та допоможуть вберегтись від Інтернет- шахраїв:  Основи кібергігієни: https://osvita.diia.gov.ua/courses/cyber-hygiene. Кіберняні: https://osvita.diia.gov.ua/courses/cybernanny. Обережно! Кібершахраї: https://osvita.diia.gov.ua/courses/attention-cyberfraudsters.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора