Дата: 08.02.2023 13:05

У вівторок, 21.02.2023 об 11.00 год у сесійній залі Сколівської міської ради відбудуться громадські слухання з розгляду Детального плану території  капітального ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення М-06 Київ - Чоп км 665+400 - км 675+820 (в межах території Сколівської міської ради) Львівської області та ЗВІТУ про стратегічну екологічну оцінку документа державного планування "Детальний план території капітального ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення М-06 Київ - Чоп км 665+400 - км 675+820 (в межах території Сколівської міської ради) Львівської області".

Детальний план території  капітального ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення М-06 Київ - Чоп км 665+400 - км 675+820 (в межах території Сколівської міської ради) Львівської області розроблений на замовлення Сколівської міської ради відповідно до  рішення №2735 від 20.01.2022 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території  капітального ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення М-06 Київ - Чоп км 665+400 - км 675+820».

Детальний план розроблений в межами Сколівської міської ради, на частині автошляху загального користування державного значення М-06 Київ - Чоп км 665+400 - км 675+820  у Львівській області, який має цілісний планувальний характер.

Розрахунковий термін реалізації ДПТ - від 3 до 7 років.

Замовник розроблення ДПТ – Сколівська міська рада

Розробник ДПТ та звіту СЕО - ТзОВ "АМ ХОРС" ( Директор - С.П.Сорокін, доповідач Лещишин Дмитро)

Передбачувана процедура громадського обговорення у тому числі:

а) Дата початку та строки здійснення процедури:

відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення Детального плану території капітального ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення М-06 Київ - Чоп км 665+400 - км 675+820 (в межах території Сколівської міської ради) та Звіту про стратегічну екологічну оцінку та документа державного планування  відбуватиметься з дня їх оприлюднення на офіційному веб-сайті сайті Сколівської міської ради Львівської області (https://skole-rada.gov.ua/), та триватиме з 21.02.2023 по 21.03.2023.

б) Способи участі громадськості:

громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до Детального плану території капітального ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення М-06 Київ - Чоп км 665+400 - км 675+820 (в межах території Сколівської міської ради) та Звіту про стратегічну екологічну оцінку та документа державного планування. Усі зауваження і пропозиції, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або мотивовано їх відхиляє.

в) Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання Звіту про стратегічну екологічну оцінку та документа державного планування відбудуться 21.02.2023 об 11:00 год, за адресою: Львівська обл., Стрийський р-н, м.Сколе, м-н Незалежності, 1, сесійний зал Сколівської міської ради.

г) Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Сколівська міська рада (Львівська обл., Стрийський р-н, м.Сколе, м-н Незалежності, 1,  тел.0325121491)

Відповідальна особа – головний архітектор Сколівської міської ради Валерій ХИЖНЯК

ґ) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Сколівська міська рада (82600, Львівська обл., Стрийський р-н, м.Сколе, м-н Незалежності, 1,  тел.0325121491, ел., адреса: smiskrada@ukr.net)

Зауваження та пропозиції подаються у межах строку проведення громадського обговорення з 21.02.2023  по 21.03.2023

Пропозиції та зауваження, що поступили після встановленого терміну, не розглядаються.

д) Місцезнаходження наявної містобудівної документації та екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Сколівська міська рада (https://skole-rada.gov.ua/) (Львівська обл., Стрийський р-н, м.Сколе, м-н Незалежності, 1)

Пояснювальна записка

Звіт про стратегічну оцінку

Повідомлення про оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку