Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Просимо пройти опитування щодо ефективності роботи Львівської ОВА

Дата: 03.02.2023 16:08
Кількість переглядів: 186

Фото без описуЗадля покращення роботи структурних підрозділів Львівська ОВА запускає опитування для жителів Львівщини. З 24 лютого 2022 року Львівська обласна військова адміністрація, як і кожен з нас, докладає максимум зусиль, щоб наблизити перемогу України. «Від початку повномасштабної війни до основних напрямів діяльності Львівської ОВА додався перелік нових сфер, які потребували оперативного реагування та координації. Ми хочемо ще ефективніше працювати для вас, тому просимо пройти опитування, яке допоможе напрацювати механізм покращення роботи Львівської ОВА», – зауважила керівниця апарату Львівської ОВА Ірина Шурпяк.

Жителям Львівщини пропонують оцінити діяльність ОВА від лютого 2022 року. Це стосується роботи у військовій, соціальній, культурній сферах, а також цивільного захисту, економіки та бізнесу.

Разом з тим респонденти зможуть оцінити рівень довіри до роботи Львівської ОВА у час повномасштабного вторгнення росії. Окремо – вказати напрями, які на думку людини, повинні бути ключовими у роботі Львівської ОВА.

Опитувальник складається з 11 запитань про діяльність ОВА, а також містить блок, де потрібно вказати загальну інформацію про себе.

Щоб пройти опитування, перейдіть за посиланням http://surl.li/ergbw Заповнити форму можна упродовж місяця, по 2 березня включно.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора