Підтримуємо талановитих дітей

Дата: 02.02.2023 11:43

У Сколівській міській раді за участі керівника департаменту освіти Львівщини Олег Паска учень 8 класу Української дистанційної школи отримав дуже сучасний планшет від благодійної організації з Німеччини. Друзі та меценати «Музею просто неба у м. Ліндлар» (Німеччина) надали підтримку Українській дистанційній школі та департаменту освіти і науки. Серед іншого були планшети для частини учнів дистанційної школи. Артем з Бердянська, який проживає в одній з наших громад, дуже зрадів, коли побачив такий якісний планшет. Тепер він зможе використовувати гаджет для навчання та особистісного розвитку! Талановитим учням потрібна підтримка і мотивація до реалізації знань та звершення найпотаємніших мрій!