ЗМІНИ ДЛЯ ОТРИМУВАЧІВ ДЕРЖАВНИХ ДОПОМОГ з 01 січня 2023 року!

Дата: 30.12.2022 10:13

Фото без описуЗ 27 грудня 2022 року змінами до постанови №1040 та №214 продовжено виплату державних допомог на період дії воєнного стану та одного місяця після його припинення чи скасування. Таким чином, з 1 січня будуть автоматично продовжені такі соціальні виплати та допомоги:

• на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування;
  • на дітей, хворих на тяжкі захворювання;
  • дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів;
  • особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю;
  • особам, які здійснюють догляд за особами з інвалідністю І та ІІ групи внаслідок психічного розладу;
  • особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю.

Виходячи з вищезазначеного, цим категоріям отримувачам допомог звертатися до управління за подовженням виплати  не потрібно, виплати допомог будуть здійснюватися автоматично.

З 01 січня 2023 року необхідно звернутися до відділу соціального захисту населення Сколівської міської ради для підтвердження права на продовження виплати допомог із новою заявою та декларацією наступним отримувачам допомог:

• на дітей одиноким матерям;
  • державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям;
  • допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.

Крім цього продовжено до 31 грудня 2023 року перехідний період для виплати щомісячних компенсаційних виплат непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку.