Шановна громадо Сколівщини прийміть сердечні вітання з Днем Святого Миколая!

Дата: 19.12.2022 09:31

Фото без описуУкраїні здавна шанують Миколая Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей та бідних, тих, хто найбільше потребує любові та турботи. Це світле і радісне свято символізує доброту, єднання та душевну чистоту сповіщаючи наближення Різдва Христового та Нового Року. Воно дарує віру в світле майбутнє та здійснення найзаповітнішої мрії – нашої спільної Перемоги, вселяючи, у наші душі почуття надії і любові, надихає на добрі справи і милосердя до інших. Тож у День Святого Миколая хочемо побажати кожній родині добра і миру. Нехай тепло і ласка не покидає ваші оселі, а Святий Миколай принесе злагоду та щастя усім діткам і дорослим, процвітання нашій громаді та Перемоги для нашої УКРАЇНИ!