Шановні краяни!
Дата: 18.11.2022 16:23
Кількість переглядів: 229
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056262/04a1da3e86e939545bc0f99dba55ca8e.jpg)
пишаємося небайдужою громадою, яка підтримує наших Захисників та Захисниць. Водночас інформуємо, що з міського бюджету коштів на відзначення різдвяно-новорічних свят не виділялось. Натомість, Сколівська міська рада активно й безперервно здійснює підтримку Збройнх сил України, заходів та робіт з територіальної оборони та ВПО як бюджетними коштами, так і силами працівників апарату та інших бюджетних установ міської ради (про що громадськість буде детальніше проінформовано при щорічному звіті міського голови).
Тож надалі, спільно акумулюватимемо зусилля задля ПЕРЕМОГИ. В єдності наша сила! Буде ПЕРЕМОГА!Буде святкування! Все буде УКРАЇНА!