Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Повідомити про зникнення дитини чи факт її депортації можна через державний портал «Діти війни»

Дата: 11.11.2022 14:23
Кількість переглядів: 339

За офіційними даними зниклими безвісти вважають 249 українських дітей, а близько 10, 5 тисяч – примусово депортовані до росії. Від початку повномасштабної війни в Україні запрацював державний портал розшуку дітей «Діти війни». Його мета – сприяти пошуку дітей, визволити їх з місць примусового переміщення чи депортації. На порталі можна повідомити про дитину, яка загубилася, про злочин, скоєний проти неї. А також про факт депортації дитини, примусову зміну громадянства та документів дитини. Перейти на сайт можна тут.

Цю платформу створили спільно Міністерство реінтеграції, Національне інформаційне бюро за дорученням Офісу Президента України.

За статистикою, станом на 3 листопада, внаслідок воєнної агресії з боку російських окупантів загинули 430 українських дітей, ще 826 – отримали поранення. Зниклими вважають 249 діток, а близько 10, 5 тисяч – депортовані до росії.

Разом з тим в Україні діє інформаційна кампанія «Діти війни», що реалізується в співпраці з проєктом Уряду Канади «Супровід урядових реформ в Україні (SURGE).

Долучитися до цієї кампанії запрошують виконавчі органи сільських, селищних та міських рад. Йдеться про інформування населення про портал «Діти війни» через розміщення соціальної реклами на білбордах, сітілайтах, плакатах. Матеріали можна знайти за посиланням.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора