A A A K K K
для людей із порушенням зору
Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Інструктаж для керівника, який особисто виконує роботи: потрібен чи ні

Дата: 09.11.2022 14:46
Кількість переглядів: 68

Чи необхідно проходити первинний і повторний інструктажі з охорони праці на робочому місці керівнику підприємства, який пройшов відповідне навчання з питань охорони праці та в окремих випадках особисто виконує роботи? Якщо так, то хто його повинен проводити? Керівник підприємства, керівник структурного підрозділу — це посадові особи, які повинні проходити навчання та перевірку знань із питань охорони праці до початку виконання своїх обов’язків і періодично — раз на три роки. Підстава — глава 5 Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, затвердженого наказом Держнаглядохоронпраці від 26.01.2005 №15 (НПАОП 0.00‑4.12‑05).

Якщо керівник підприємства, керівник структурного підрозділу є виконавцями робіт, зазначених у Переліку робіт з підвищеною небезпекою, затвердженому наказом Держнаглядохоронпраці від 26.01.2005 №15, та Переліку робіт, де є потреба у професійному доборі, затвердженому наказом МОЗ та Держнаглядохоронпраці від 23.09.1994 №263/121, то вони повинні щорічно проходити спеціальне навчання і перевірку знань відповідних нормативно-правових актів з охорони праці. Цього вимагає пункт 4.1 НПАОП 0.00-4.12-05.

Інструктажі на робочому місці зазначеним керівникам, як виконавцям робіт, отримувати не потрібно.

 

Підготував страховий експерт

з охорони праці сектору страхових

випадків Стрийського відділення

УВД  ФССУ у Львівській області

Височанський М.М.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь