Микола Романишин привітав освітян громади з професійним святом
Дата: 29.09.2022 17:49
Кількість переглядів: 352
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056262/53bf8d4a36fc8c2cc8d4fdbed1b87e80.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056262/64a33726717c1e4752532cf0b5da665b.jpg)
Зокрема, під час зустрічі з освітянами міський голова в рамках проєкту Дитячі точки «Спільно" вручив директорам шкіл бокси із спортивним інвентарем від UNICEF Ukraine. У бокси входять: футбольні і баскетбольні м’ячі, волейбольна сітка, жилетки для командної гри, та інше. Даний проект реалізовують і координують Українська освітня платформа та Асоціація Місцевих Рад "Ради Львівщини". Завдяки такому спортивному інвентарю учні шкіл Сколівської громади будуть мати можливість активно проводити час та розвивати свої фізичні здібності.