Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території по зміні цільового призначення за адресою: с. Нижнє Синьовидне

Дата: 02.09.2022 16:13
Кількість переглядів: 246

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території по зміні цільового призначення за адресою: вул. Данила Галицького, с. Нижнє  Синьовидне   Стрийського району Львівської області".  

Замовник:   Сколівська міська рада

Розробник:  ФОП «Мецевич Ростилав Михайлович».   Кваліфікаційний сертифікат  №1453  від 16.04.2013.

Підстава для розроблення:  рішення  XVIII  сесії  VIII демократичного  скликання  Сколівської  міської ради     № 2715  від  20.01.2022.

З проектом детального плану території можна  ознайомитися на сайті Сколівської міської ради  та  у відділі архітектури, містобудування та  розвитку  інфраструктури  за адресою: Львівська обл., Стрийський р-н, м. Сколе, майдан Незалежності, 1,  до 02 жовтня 2022 року включно.

Пропозиції та зауваження щодо проекту слід оформляти відповідно до порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555, та подавати до відділу архітектури, містобудування та  розвитку  інфраструктури Сколівської міської ради  за адресою: Львівська обл., Стрийський р-н, м. Сколе, майдан Незалежності, 1,  до 02 жовтня  2022 року   включно.

Відповідальна  особа за забезпечення організації розгляду пропозицій –  головний спеціаліст відділу архітектури, містобудування та  розвитку  інфраструктури Сколівської міської ради  Ярослав  ЛЕПІСЕВИЧ.

Пропозиції та зауваження, що поступили після встановленого терміну, не розглядаються.

Громадські слухання щодо проекту детального плану території відбудуться 04 жовтня  2022 року о 12 :00 год. у адмінприміщенні  Сколівської  міської ради  за адресою:  Львівська обл., Стрийський р-н,  м. Сколе, м-н Незалежності,1. 

Детальний план

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора