Шановні освітяни, дорогі учні, студенти Сколівщини!

Дата: 01.09.2022 09:07

Фото без описуПрийміть найщиріші вітання з Днем знань!  Цей рік зробив нас сильнішими, змінив нас усіх і свідомість дітей також! Новий 2022-2023 навчальний рік триватиме у надзвичайно складних умовах війни. Поки відважні воїни ЗСУ виборюють перемогу на фронті, а громади їх підтримують в тилу, діти повинні навчатися, ставати зрілими громадянами суспільства!
Від усього серця бажаю учням зануритися у світ науки, а наставникам та батькам – мудрості, терпіння, спокою і миру в нашій державі! Нехай цей навчальний рік стане для нас гартом духу, сили і витримки! Бажаю нам перемоги над російським окупантом! Знання - ще один наш фронт!

З повагою -

Міський голова                                                             Микола РОМАНИШИН