УВАГА! Грошова допомога для ВПО (м.Сколе, вул. Майдан Незалежності, 1)

Дата: 29.08.2022 10:30

Фото без описуУ м. Сколе триває прийом документів на отримання фінансової допомоги переселенцям від УВКБ ООН у партнерстві з Благодійним фондом “Право на захист”. А саме, 2220 грн на особу на місяць протягом 3-х місяців!
Подати заявку можуть особи, які не отримували раніше допомоги від міжнародних організацій, мають дохід, менший за 5200 грн на особу, та належать до таких категорій та критеріїв вразливості:
 переселенці, які перемістилися після 24.02.22,
 особи, що НЕ переміщувалися після 24.02.2022, але постраждали від воєнних дій у таких в таких областях, як Дніпропетровська, Полтавська, Одеська, Запорізька, Кіровоградська, Черкаська, Харківська, Чернігівська, Сумська (перелік може бути доповнений);
 люди, що через воєнні дії були вимушені залишити свої домівки, але повернулися до постійного місця проживання (зокрема, і з-за кордону).
ОБОВ’ЯЗКОВІ КРИТЕРІЇ ВРАЗЛИВОСТІ ДЛЯ УСІХ 3-х вищезазначених категорій, що дають можливість подати заявку на допомогу:
 родина, яка має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше);
 родина, яку очолює одна самотня/ кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією дитиною чи кількома дітьми віком до 18 років;
 родина з однією або декількома особами з особливими потребами. А саме ті, що мають: інвалідність, хронічні захворювання. Перелік не обмежується тільки цими критеріями особливих потреб;
 прийомні сім'ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження).
 Інформація, яку необхідно буде надати:
 податковий номер;
 національний паспорт або інші документи, що посвідчують особу;
 довідка ВПО (за наявності);
 банківська картка головного заявника;
 свідоцтво про народження дітей (за необхідністю);
 документ, що посвідчує законну опіку над дитиною (за необхідністю);
 посвідчення/медична довідка за наявності інвалідності або хронічного захворювання.
Для збору даних мають бути присутні всі члени родини.
Для сімей, членами яких є маломобільні люди, які не можуть прибути до пункту реєстрації, допускається реєстрація за оригіналами документів за умови надання медичної довідки, що підтверджує їхній стан.
Маєте питання - пишіть нам у телеграм-канал https://t.me/IDPhelp.
Гаряча лінія УВКБ ООН 0800307711
ТАКОЖ актуальна інформація щодо роботи пункту реєстрації у м. Львів (вул. Стрийська, 45 )тут: https://t.me/Registration_help