A A A K K K
для людей із порушенням зору
Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документа державного планування (ДДП)

Дата: 03.08.2022 16:00
Кількість переглядів: 217

На виконання Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості Сколівська міська  рада Львівської області оприлюднює Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки.

Повна тназва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

Детальний план території капітального ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення М-06 Київ - Чоп км 665+400 - км 675+820 (в межах території Сколівської міської ради) Львівської області – є містобудівною документацією місцевого рівня, яка визначає функціональне призначення, параметри забудови з метою розміщення об’єктів будівництва, формування принципів планувальної організації забудови, уточнення в більш крупному масштабі положень схеми планування території району, визначення планувальних обмежень  використання території  згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами, формування пропозицій щодо можливого розташування об’єкту в межах однієї проектної території із дотриманням вимог містобудівного, санітарного, екологічного, природоохоронного, протипожежного та іншого законодавства з метою залучення інвестицій згідно інтересів територіальної громади, заходів щодо реалізації містобудівної політики розвитку території району, згідно п.4.1. ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території»; визначеннямістобудівних умов та обмеженьзабудовиземельноїділянки.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Сколівська міська рада Львівської області.

Передбачувана процедура громадського обговорення у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

громадське обговорення починається з моменту оприлюднення повідомлення та триватиме протягом 15 днів.

б) Способи участі громадськості:

зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічну екологічної оцінки ДДП подаються у письмовому та електронному вигляді.

в) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Сколівська міська рада (82600, Львівська обл., Стрийський р-н, м. Сколе, м-н Незалежності, 1, ел. адреса: smiskrada@ukr.net)

Строки подання зауважень і пропозицій15 днів з дня офіційного оприлюднення заяви.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора