Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Для безперебійної роботи критичної інфраструктури мешканців Львівщини закликають оплачувати комунальні послуги

Дата: 17.03.2022 16:11
Кількість переглядів: 308

Фото без описуСьогодні Львівщина є гуманітарним коридором між Європою та областями, які зазнають найбільших руйнувань під час військових дій. Також Львівська область щодня приймає українців, які покидають свої домівки через війну. В області усі об’єкти критичної інфраструктури працюють належним чином.

За три тижні війни на Львівщині не було значних перебоїв в роботі служб, що відповідають за комунальні послуги. Їх працівники цілодобово на сторожі безпеки та комфорту мешканців області.

Надійна робота комунальних служб, в т.ч. підприємств електро-, газо-, тепло-, водопостачання в умовах воєнного стану може бути забезпечена виключно у випадку оплати за спожиті енергоносії.

Відповідні служби забезпечують постійний доступ населення до газу, електрики та води. А це комфорт та безпека мешканців області та українців, які знайшли тут притулок.

«Відтак, кожного закликаю зробити свій внесок у забезпечення безперебійної роботи об’єктів критичної інфраструктури, оплативши комунальні. Водночас особи, які займаються підбуренням та закликами про несплату комунпослуг, будуть виявлятися та до них будуть вживатися відповідні заходи», - зазначив керівник департаменту паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Львівської ОДА Богдан Кейван.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора