Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Допоможи українській армії боротися з окупантом в інформаційному полі: як це зробити

Дата: 04.03.2022 09:35
Кількість переглядів: 274

Фото без описуСьогодні, маючи доступ до інтернету, можна як допомагати захищатися українцям і українській армії, так і допомагати атакувати, поширюючи правду серед нашого агресора. Про кілька варіантів дій для українців розповів заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації з питань цифровізації Олександр Кулепін. «Один із варіантів, що можна зараз робити, не координуючись ні з ким, це заходити в Google Maps, обирати будь-які ресторани на території російської федерації і в коментарях їм писати правду про те, що відбувається в Україні. Це можна робити несильно агресивно, а просто кажучи окремі факти, що ракета потрапила в Києві чи в інших локаціях і нанесла шкоду чи призвела до втрат серед мирного населення.

Окрім того, українськими ІТ-фахівцями було створено канал «ІТ Army of Ukraine», де дають звичайні розумні завдання, коли об’єднавши багато українців, ми можемо нанести певну шкоду російським ресурсам, їх телеком-мережі», - зазначив Олександр Кулепін.

Також ви можете допомогти, якщо проживаєте особливо на Львівщині. Є декілька телеграм-ботів, такі як «Прихисти українців», щоб надати прихисток тим українцям, котрі повертаються чи від’їжджають з зон, наближених до бойових дій. Ви можете в себе поселити інших українців.

«Не обов’язково надавати дуже високий сервіс, надаючи ліжка. Навіть якщо у вас є матраци, ви можете забезпечити комфортні теплі умови перебування, гарячий душ – і вже вартує це зробити і сказати, що ви можете одну-дві людини прихистити. Для багатьох українців важливо сьогодні на день-два отримати такий прихисток на Львівщині», - пояснив Олександр Кулепін.

Ще один телеграм-бот - «Допомога на Львівщині». Там акумулюється різна інформація про те, де можна волонтерам долучитися до допомоги. Для всіх небайдужих, які зараз перебуваютьу Львівській області, і не можуть сидіти вдома, нічого не роблячи, -  можна доєднатися фізичною справою: допомагати розвантажувати вантажі і фасувати ту гуманітарну допомогу, котра надходить з різних країн Європи.

Олександр Кулепін зауважив, що можна  доєднатися і тим, щоб поширювати правду серед населення України.

«Якщо ви підписані на Львівську обласну військову адміністрацію, на телеграм-канал чи Фейсбук, і там поширюються корисні номери, корисні лінки, то ви можете поширювати це все в своїх соціальних мережах. Це убезпечує всіх підряд, особливо зараз, коли в нас більше ніж в десяти громадах «впали» їх вебсайти і ворог намагається на них поширити недостовірну інформацію.

Ми завчасно попереджали, що такі речі будуть, тому, якщо ви теж поширюєте цю інформацію, більше українців знають, що це фейк, на це не треба звертати увагу і йде боротьба. І якщо десь кажуть, що ми капітулюємо чи Президент капітулює – це неправда», - наголосив заступник начальника Львівської ОВА.

Представників творчих професій, копірайтерів, режисерів монтажу, сценаристів, шукачів матеріалів, організаторів, генераторів ідей, таргетологів, smm-ників, сайнд-дизайнерів, ілюстраторів, піарників запрошують допомагати працювати на масштабну генерацію контенту, який за допомогою таргетованої реклами, ЗМІ та інших інструментів просування потрапить на очі жителям РФ та Європи і донесе інформацію, на яку не можна закривати очі. Для цього приєднуйтесь до тегерам-каналу “Креативні сили України”.

Нагадаємо канали поширення інформації від Львівської ОВА:


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора