Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Як поводитися на блокпостах?

Дата: 04.03.2022 09:27
Кількість переглядів: 693

Як поводитися на блокпостах? – Новини Львова та області | NewsBrizУ нашій країні - воєнний стан. На Львівщині та у Львові щодня з’являється все більше блокпостів. Пам’ятаймо: аби не затримувати авто та громадський транспорт, аби не нервувати зайвий раз себе та військових, варто дотримуватися кількох важливих правил:

  • зменшити швидкість авто,
  • завчасно приготувати документи для перевірки,
  • вимкнути фари, увімкнути аварійне світло та світло у салоні авто в темну пору доби,
  • не вести відеозйомку, вимкнути відеореєстратор,
  • без дозволу військових не виходити з авто,
  • чітко відповідати на питання військових,
  • бути готовими на вимогу військових, поліції чи добровольчої варти, яка чергує на блокпості, відкрити багажник та дозволити оглянути салон авто.

Після того, як пройшли блокпост, після огляду та дозволу продовжувати рух, просимо громадян плавно набирати швидкість в авто.

Окреме прохання для журналістів, які перетинають блокпости:

виконуйте всі вище вказані вимоги воєнного часу: тримайте документи завжди при собі, підготуйте та показуйте їх на блокпостах;
якщо ви офіційно акредитовані, а хтось перешкоджає журналістській діяльності - шукайте та повідомте працівника поліції або зателефонуйте в поліцію (102);
ГОЛОВНЕ пам’ятайте: відеозйомки блокпостів, об'єктів інфраструктури, військових об'єктів заборонені - все це може допомогти ворогові.
Всі інтерв’ю з військовими особами можна проводити чи публікувати виключно після дозволу командування та за наявності прескарти, виданої Міністерством оборони України.
Не пересувайтеся містом чи областю під час комендантського часу. У випадку такої потреби, телефонуйте в поліцію та просіть супровід вашого авто.

Шановні представники МЕДІА, ми щиро вдячні всім, хто здійснює якісне та правдиве висвітлення інформації про Україну та нашу боротьбу з окупантом.

Просимо всіх ставитися з розумінням до вимог воєнного часу!

А ГРОМАДИ особливо застерігаю: не встановлюйте самовільно блокпостів. Тільки з дозволу поліції та тероборони

 

Начальник Львівської ОВА

Максим КОЗИЦЬКИЙ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора