20 лютого вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні
Дата: 20.02.2022 10:59
Кількість переглядів: 262
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056262/5ce01d42a02c1d858edbe9f3bc3c118f.jpg)
Будуючи нову державу, ми не маємо забути, за що загинула Небесна Сотня. Ми згадуємо їх сьогодні, будемо згадувати і надалі, завжди, для того, аби не допустити чогось подібного в майбутньому. Вічна слава патріотам, які загинули за краще майбутнє рідної України.
З повагою-
міський голова Микола Романишин