Проведено обстеження сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах

Дата: 18.02.2022 16:16

Фото без описуКомісією у складі начальника служби у справах дітей Сколівської Фото без описуміської ради, фахівця з соціальної роботи комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг" Сколівської міської ради, інспектора сектору ювенальної превенції відділення поліції √3 Стрийського РУП ГУ НП у Львівській області проведено обстеження умов проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах в с. Гребенів. З мамою дітей було проведено профілактично- роз'яснювальну бесіду щодо недопущення протиправних дій, неналежного виховання та умов проживання дітей. Також вищезазначеною комісією проведено профілактичні рейди "Підліток" з метою недопущення продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів дітям.