Шановні мешканці громади!
Дата: 04.02.2022 17:52
Кількість переглядів: 545
![На зображенні може бути: одна або кілька осіб та текст](https://scontent.fdnk6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/s720x720/272896413_309484611236005_8839618745802516896_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=TjSmtBf7sawAX-_YW67&_nc_ht=scontent.fdnk6-1.fna&oh=00_AT_JCDYaALGzDduqKTqvnvCksx2pEHcTQ5pP_NJ3e695vQ&oe=6202481A)
Міжнародну трасу М-06 Київ-Чоп обслуговує ТзОВ «ТехноБудЦентр» за рахунок коштів Служби автомобільних доріг Львівської області.
Сколівське КП ВКГ обслуговує комунальні дороги, які знаходяться в межах населених пунктів громади. На балансі комунального підприємства є 2 одиниці техніки, які можуть розчищати дороги та тротуари – це трактори МТЗ-82 і DF-404. Зрозуміло, що впоратись із прибиранням снігу в усіх населених пунктах громади вони не в змозі. Тому, в кінці 2021 року було додатково придбано відвал для автомобіля ГАЗ 66, який після переобладнання, також здійснюватиме чищення комунальних доріг громади.
Окрім цього, в 2022 році міською радою підготовлено заявку на конкурс регіональних проектів щодо закупівлі екскаватора-навантажувача для Сколівського КП ВКГ, який в майбутньому буде підсиленням для розчистки комунальних доріг в громаді.
Надіємось на Ваше розуміння, що двома одиницями техніки, неможливо утримувати в належному стані комунальні дороги міста та 16 населених пунктів громади.