Шановна громадо Сколівщини!
Дата: 31.12.2021 14:49
Кількість переглядів: 608
![На зображенні може бути: текст](https://scontent.flwo3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/p180x540/270970342_1140818706670425_1587154607142638232_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=LjIhHm19ypUAX_TFWJ5&_nc_oc=AQl7-ipiRJSwr6hr7TqAeX2lVWo_AVzEHDkrAlOiWzHr4b2Gk7GvpigaMBaZRwllMsM&_nc_ht=scontent.flwo3-1.fna&oh=00_AT_V_sLY21qvsDgKo7SHlQk3ZXjkJKlP-6WG3tl3AmzYiQ&oe=61D355AA)
Дякую усім, хто впродовж року своєю працею, талантом, мудрістю, добром творив історію Сколівщини. Бажаю, щоб у 2022 році здійснилися усі гарні задуми та сподівання. Нехай все добре та щасливе, що було у минулому році, примножиться і увійде у рік прийдешній. Хай міцною буде віра у справедливість та власні сили, добрим і великодушним серце, благочестивими думки і наміри, успішними справи, благородними вчинки. Зичу Вам міцного здоров’я, миру, сімейної злагоди й добробуту, любові, світла у душі, Божої благодаті.
Щасливого Нового Року та веселого Різдва!