Відбулась підсумкова нарада щодо результатів роботи КУ "Територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг" за 2021 рік
Дата: 15.12.2021 18:08
Кількість переглядів: 963
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056262/d21c782c754f28ec5968075eb3b8f2c1.jpg)
Нещодавно в КУ "Територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг" відбулась підсумкова нарада щодо результатів роботи за 2021 рік. Під час наради розглянуто етичні принципи спілкування соціального робітника з підопічними, внесено зміни та доповнення в призначенні житлових субсидій та інших допомог, наголошено про важливість співпраці соціальних працівників з старостами населених пунктів на території Сколівської громади, а також питання щодо вакцинації від COVID-19, забезпечення життєдіяльності одиноких громадян, які потребують сторонньої допомоги, особливо в зимовий період.
Окрім цього, проведено заходи щодо дотримання правил і вимог нормативно- правових актів з питань охорони праці, техніки безпеки та протипожежного захисту, надано працівникам засоби індивідуального захисту.
« повернутися