Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території житлової забудови по в с. Коростів

Дата: 14.12.2021 18:04
Кількість переглядів: 373

 Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території житлової забудови  по  в с.  Коростів  в  на території  Сколівської  міської ради, Стрийського району, Львівської області».    

Замовник:    Виконавчий комітет Сколівської міської ради

Розробник: ФОП «  Сович Л.І.»,   сертифікат серія АА №001666.

Підстава для розроблення:  Рішення Сколівської міської ради №274 від 28.01.2021.      

З проектом детального плану території можна  ознайомитися на сайті Сколівської міської ради  та  у відділі розвитку  інфраструктури за адресою: Львівська обл., м. Сколе, майдан Незалежності, 1,   до  15 січня 2022 року включно.

Пропозиції та зауваження щодо проекту слід оформляти відповідно до порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555, та подавати до відділу розвитку  інфраструктури Сколівської міської ради за адресою: Львівська обл., м. Сколе, майдан Незалежності, 1,  до 15 січня  2022 року   включно.

Відповідальна особа за забезпечення організації розгляду пропозицій –  головний спеціаліст відділу розвитку  інфраструктури Сколівської міської ради  Ярослав Миронович Лепісевич.

Пропозиції та зауваження, що поступили після встановленого терміну, не розглядаються.

Громадські слухання щодо проекту детального плану території відбудуться   17 січня 2022  року  о 15:00 год. у адмінприміщенні  Сколівської міської ради  за адресою:  Львівська обл., с.Коростів,   народний дім.

Детальний план


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора