Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території громадської забудови» (землі комерційного призначення) в м. Сколе

Дата: 14.12.2021 17:58
Кількість переглядів: 375

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті  містобудівної документації «Детального плану території громадської забудови»  (землі комерційного призначення)  в м. Сколе по вул.  Б. Хмельницького, Сколівської  міської ради, Стрийського району, Львівської області».  

Замовник:   Сколівська міська рада

Розробник: ФОП «Мецевич Ростислав Михайлович»,   сертифікат серія № 1453 від 16.04.2013.   

Підстава для розроблення:  рішення  Сколівської міської ради  №40  від  08.10.2018.

З проектом детального плану території можна  ознайомитися на сайті Сколівської міської ради  та  у відділі розвитку  інфраструктури за адресою: Львівська обл., м.Сколе, майдан Незалежності, 1,   до 15 січня 2022  року включно.

Пропозиції та зауваження щодо проекту слід оформляти відповідно до порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555, та подавати до відділу розвитку  інфраструктури Сколівської міської ради   за адресою: Львівська обл., м.Сколе, майдан Незалежності, 1,  до  15 січня 2022 року   включно.

Відповідальна особа за забезпечення організації розгляду пропозицій –  головний спеціаліст відділу розвитку  інфраструктури Сколівської міської ради  Ярослав Миронович Лепісевич.

Пропозиції та зауваження, що поступили після встановленого терміну, не розглядаються.

Громадські слухання щодо проекту детального плану території відбудуться 17 січня 2022 року  о 12 : 30 год. у адмінприміщенні  Сколівської міської ради  за адресою:  Львівська обл.,  м. Сколе м-н  Незалежності,1, малий зал.

Детальний план


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора