A A A K K K
для людей із порушенням зору
Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території житлової забудови» в с. Підгородці ур. «Сад»...

Дата: 17.11.2021 17:18
Кількість переглядів: 373

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території житлової забудови» в с. Підгородці  ур. «Сад»   на території  Сколівської  міської ради, Стрийського району, Львівської області».    

Замовник: Сколівська міська рада

Розробник: ФОП «Мецевич Р.М.»,   сертифікат  № 1453 від 16.04.2013 р.

Підстава для розроблення:  Рішення   Підгородецької сільської ради  № 928 від14.07.2020.   

З проектом детального плану території можна  ознайомитися на сайті Сколівської міської ради  та  у відділі розвитку  інфраструктури (за адресою: Львівська обл., м. Сколе, майдан Незалежності, 1), до 17 грудня 2021 року включно.

Пропозиції та зауваження щодо проекту слід оформляти відповідно до порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555, та подавати до відділу розвитку  інфраструктури Сколівської міської ради   (за адресою: Львівська обл., м. Сколе, майдан Незалежності, 1),  до   17 грудня  2021 року   включно.

Відповідальна особа за забезпечення організації розгляду пропозицій –  головний спеціаліст відділу розвитку  інфраструктури Сколівської міської ради  Ярослав Миронович Лепісевич.

Пропозиції та зауваження, що поступили після встановленого терміну, не розглядаються.

Громадські слухання щодо проекту детального плану території відбудуться    17 грудня 2021 року  о 15:00 год. у адмінприміщенні  Сколівської міської ради  за адресою:  Львівська обл., с. Підгородці.

Детальний план


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора