Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

До уваги роботодавців! Служба зайнятості проводить професійний відбір кандидатів на заявлені вакансії

Дата: 25.10.2021 16:22
Кількість переглядів: 378

Фото без описуОдним із напрямів роботи служби зайнятості з роботодавцями є послуги з організації та проведення професійного відбору працівників відповідно до вимог конкретного виду професійної діяльності  та посади.

При відборі визначаються наступні професійно-важливі якості людини: швидкість реакції, особливості уваги, стабільність емоційних процесів, сила та витривалість нервової системи, а також рівень розвитку додаткових навичок.  Мета професійного відбору кадрів – забезпечити роботодавців якісним кваліфікованим персоналом, який відповідає їхнім вимогам.

     Проведення професійного відбору обумовлене необхідністю отримання прогностичної оцінки відповідності наявних професійних і індивідуальних особливостей людини вимогам певної професійної діяльності або профнавчання. При діагностуванні визначаються наступні професійно-важливі якості людини: швидкість реакції, особливості уваги, стабільність емоційних процесів, сила та витривалість нервової системи, а також ділові якості, що визначаються роботодавцем.

Для допомоги роботодавцям у підборі кваліфікованих кадрів служба зайнятості також організує проведення персональних зустрічей з претендентами на вакантні посади у груповому та індивідуальному форматах.

Тому при необхідності у короткий термін підібрати кадри, фахівці Сколівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості організують та проведуть групові профвідбори,  міні-ярмарки вакансій, презентації професій та навчальних закладів, де роботодавець має можливість особисто підібрати працівників на вакантні посади.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора