Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Яких помилок не допускатися при пошуку роботи?

Дата: 25.10.2021 16:20
Кількість переглядів: 429

Фото без опису1. «Резюме – це головне»

Резюме – перший елемент в «пазлі» працевлаштування. За допомогою цього документа керівник компанії або рекрутер заочно знайомляться з кандидатом на вакансію, його досвідом і кваліфікацією. Без цих важливих вихідних даних навіть запрошення на співбесіду не одержати.

2. «Моя вакансія сама мене знайде»

Це підхід здобувачів, які шукають роботу пасивно, тобто розміщують резюме на сайті з працевлаштування або в газеті і чекають дзвінків від роботодавця. При такому підході події розвиваються по сумному сценарію: триває тиждень, місяць, півроку, але пропозицій може так і не надійти.

Позиція очікування явно програшна. На ринку праці виграє активний шукач, який не чекає, а діє сам.

3. «Немає сенсу писати супровідні листи, їх ніхто не читає»

Здобувачі рідко пишуть супровідні листи, вважаючи, що їх не читають. Це не зовсім так. Пишіть супровідний???? лист незалежно від того, є така вимога в описі вакансії чи ні. Адже це відмінний спосіб проявити свою зацікавленість в посаді, налагодити контакт з потенційним роботодавцем, переконати його запросити вас на співбесіду.

4. «До співбесіди готуватися не потрібно»

Можливо, цей підхід працює у тих претендентів, які впевнені в собі, навчені досвідом і наділені ораторським талантом. Але навіть їм необхідна мінімальна підготовка: вивчити інформацію про компанію, співвіднести вимоги вакансії зі своїми можливостями тощо.

5. «Випробувальний термін? Ніколи!»

У випробувальному терміні немає нічого поганого. Навпаки. Співробітник за цей період робить висновки про компанію в цілому, свою посаду, обов’язки, заробітну плату, колектив і керівництво.

Щоб не стати жертвою обманних схем, всі фінансові питання, в тому числі пов’язані з випробувальним терміном, потрібно з’ясувати ще на співбесіді.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора