Підсумки роботи відділу соціального захисту населення Сколівської міської ради за 9 місяців  2021 року

Дата: 01.10.2021 09:24

Фото без описуПідсумки роботи відділу соціального захисту населення Сколівської міської ради

за 9 місяців  2021 року

Відділ соціального захисту населення Сколівської міської ради надає інформацію про проведену роботу та стан виконання Програм соціального захисту населення станом на 01.09.2021 року.

-«Програма виплати одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам, учасникам АТО, учасникам бойових дій та осіб з добровольчих батальйонів, які брали участь в АТО і їх сім»ям у 2021 році» 295 особам на загальну суму 384,800 тис.грн.

-за рішенням виконавчого комітету - 283 особам на суму 324,100 тис.грн.

-за рішенням сесії міської ради -14 особам в сумі  60,700 тис.грн.

-«Програма надання одноразової грошової допомоги громадянам, які проживають на території Сколівської міської ради, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЄС ,УБД в Республіці Афганістан, учасникам бойових дій УПА та їхнім вдовам у 2021 році» допомогу отримав21 учасники бойових дій,які брали участь у війні в Афганістані на загальну суму 21 тис.грн.

-«Програма виділення коштів на одноразові грошові допомоги інвалідам зору та слуху, членам УТОС та УТОГ на 2021 рікта надання одноразової грошової допомоги членам УТОС І і ІІ групи, які проживають на території Сколівської міської ради», надано одноразову матеріальну допомогу членам УТОС І і ІІ групи, які проживають на території Сколівської міської ради» виплачено одноразову допомогу 14 особам (інвалідам по зору)на загальну суму 14 тис. грн.;

-«Програма компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян Сколівської міської ради на 2021 рік» відшкодовано за рахунок коштів міського бюджету за проїзд залізничним транспортом пасажирам-пільговикам, які проживають на території міської ради за безкоштовний продаж квитків 80,00 тис.грн;

-«Програма відшкодування пільг на послуги зв»язку та коштів на санаторно-курортне лікування пільгових категорій громадян,які проживають на території Сколівської міської ради»- відшкодовано АТ «Укртелеком» 16 278,00 тис.грн. за надання окремим категоріям громадян пільг з оплати послуг звязку;

-«Програма надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2021 рік» профінансовано з міського бюджетуза догляд на непрофесійній основі 42 632,00 тис.грн.

Станом на 01.10.2021 р. відділом соціального захисту Сколівської міської ради з застосуванням Програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» прийнято ,сформовано та передано органу соціального захисту населення 1073 електронних справ, з них, 506 соціальних допомог ( відповідь надано-1справа), 218 пільг (надано відповідь-155 ) та 349 субсидій(надано відповідь- 208.)

53 особові справ прийнято ,сформовано та передано органу соціального захисту населення Стрийської без застосування Програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада»

За січень – серпень 2021 року відділом соціального захисту населення була проведена повідомна реєстрація 4 колективних договорів.

5 дітей з числа пільгових категорій скеровано на відпочинок,а саме:

-Державне підприємство України «Молодіжний дитячий центр «Артек»»-1 дитина;

-ДОТ «Таврія»-1 дитина з багатодітної сім»ї;;

-МДЦ «Молода Гвардія» -2 дітей з багатодітної сім»ї ;

-ОСТ « Лісотехнік» -1 дитина-сирота.

-ДОТ «Аіст»-1 дитина учасника АТО.

З метою  реалізації обласних Комплексних соціальних програм у Львівській області на 2021-2025 роки відділ соціального захисту здійснює виплати пільговикам (джерела фінансування-обласний бюджет), які проживають на території Сколівської міської ради; а саме:

-одноразова адресна допомога на реабілітацію осіб з інвалідністю внаслідок війни -2 особи в сумі 35,0 тис.грн.

-одноразова адресна допомога ветеранам УПА -13 осіб на суму 29,500 тис.грн.;

-одноразова адресна допомога громадянам за їхніми зверненнями від депутатів обласної ради-47 осіб на суму 114 500,00 тис.грн.;

-одноразова адресна допомога громадянам за їх зверненнями від голови ОДА- 4 особи в сумі 9500,00 тис.грн.;

-одноразова адреса допомога добровольцям АТО – 6 осіб у сумі 12000,00 грн.

Відшкодування витрат на відшкодування ЖКГ членам родин Героїв Небесної Сотні» відшкодовано 2 841,00 тис.грн.

Відшкодування коштів на пільгове медичне обслуговування осіб,які постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи за безоплатне забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування відшкодовано 1 412,00 тис.грн.

Виплата адресної грошової допомоги реабілітованим громадянам у межах Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2021-2025 роки -140 осіб у сумі 317 800,00 тис.грн.