Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації (с.Ямельниця)

Дата: 27.08.2021 16:02
Кількість переглядів: 368

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території по зміні цільового призначення земельної ділянки з ведення особистого селянського господарства для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення в с.Ямельниця  на території  Сколівської  міської ради в с.Ямельниця  Стрийського району  Львівської області».  

Замовник:  Стрийська районна державна адміністрація.

Розробник: ФОП «Головецький Н.Я.», ГАП Жура С.О., сертифікат серія АА № 001682.

Підстава для розроблення: Розпорядження голови Сколівської районної державної адміністрації від 30.10.2020 року № 273.  

З проектом детального плану території можна  ознайомитися на сайті Сколівської міської ради  та  у відділі розвитку  інфраструктури (за адресою: Львівська обл., м.Сколе, майдан Незалежності, 1,  до 10  вересня 2021 року включно.

Пропозиції та зауваження щодо проекту слід оформляти відповідно до порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555, та подавати до відділу розвитку  інфраструктури Сколівської міської ради  (за адресою: Львівська обл., м.Сколе, майдан Незалежності, 1,  до  30 вересня 2021 року  включно.

Відповідальна особа за забезпечення організації розгляду пропозицій – головний спеціаліст відділу розвитку  інфраструктури Сколівської міської ради  Ярослав Миронович Лепісевич.

Пропозиції та зауваження, що поступили після встановленого терміну, не розглядаються.

Громадські слухання щодо проекту детального плану території відбудуться  30 вересня 2021 року о 15:00 год. у адмінприміщенні  Сколівської міської ради  за адресою:  Львівська обл., с.Ямельниця, вул. Нижній Кінець, 50.  

Детальний план

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора