Підсумки роботи відділу соціального захисту населення Сколівської міської ради за І півріччя 2021 року

Дата: 20.07.2021 17:43

Фото без описуВідділ соціального захисту населення Сколівської міської ради надає інформацію про проведену роботу та стан виконання Програм соціального захисту населення Сколівської міської ради за І півріччя 2021 року.

- «Програма виплати одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам, учасникам АТО, учасникам бойових дій та осіб з добровольчих батальйонів, які брали участь в АТО і їх сім'ям у 2021 році» виділено та виплачено 162 особам на загальну суму 273 900,00 грн, а саме, за рішенням виконавчого комітету - 202 особам у сумі 239 900,00 грн та за рішенням сесії міської ради - 9 особам в сумі 34 000,00 грн.

- «Програма надання одноразової грошової допомоги громадянам, які проживають на території Сколівської міської ради, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЄС, УБД в Республіці Афганістан, учасникам бойових дій УПА та їхнім вдовам у 2021 році» допомогу отримав 21 учасники бойових дій, які брали участь у війні в Афганістані на загальну суму 21 тис.грн.

- «Програма виділення коштів на одноразові грошові допомоги інвалідам зору та слуху, членам УТОС та УТОГ на 2021 рік та надання одноразової грошової допомоги членам УТОС І і ІІ групи, які проживають на території Сколівської міської ради», надано одноразову матеріальну допомогу членам УТОС І і ІІ групи, які проживають на території Сколівської міської ради» виплачено одноразову допомогу  21 особам (інвалідам по зору) на загальну суму 21000 грн;

- «Програма компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян Сколівської міської ради на 2021 рік» відшкодовано за рахунок коштів міського бюджету за проїзд залізничним транспортом пасажирам-пільговикам, які проживають на території міської ради за безкоштовний продаж квитків 39 547,00  грн;

- «Програма відшкодування пільг на послуги зв»язку та коштів на санаторно-курортне лікування пільгових категорій громадян, які проживають на території Сколівської міської ради»- відшкодовано АТ «Укртелеком» 7 710,89 грн. за надання окремим категоріям громадян пільг з оплати послуг звязку;

- «Програма надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2021 рік профінансовано з міського бюджету за догляд на непрофесійній основі 22 793,16 грн.

Протягом січня-червня 2021 року відділом соціального захисту Сколівської міської ради з застосуванням Програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» прийнято, сформовано та передано органу соціального захисту населення 657 електронних справ, з них щодо надання 267 - соціальної допомоги,123 - пільг та 267 субсидій. 53 особові справ прийнято, сформовано та передано органу соціального захисту населення Стрийської РДА без застосування Програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада».

За І півріччя 2021 року відділом соціального захисту проведена повідомна реєстрація 5 колективних договорів.

Проведено 19 обстежень матеріально-побутових умов та встановлення фактичного місця проживання громадян по м.Сколе.

За І півріччя 2021 року 5 дітей з числа пільгових категорій скеровано на відпочинок і оздоровлення у дитячі оздоровчі заклади, які розташовані на узбережжі моря (2 дітей з багатодітної сім'ї, дитину-сироту, дитину учасника бойовий дій АТО та дитину з малозабезпеченої сім'ї.

З метою  реалізації обласних Комплексних соціальних програм у Львівській області на 2021-2025 роки відділ соціального захисту здійснює виплати пільговикам (джерела фінансування-обласний бюджет), які проживають на території Сколівської міської ради; а саме:

- «Одноразова адресна допомога на реабілітацію осіб з інвалідністю внаслідок війни АТО» 2 особи в сумі 35000,00грн.

- «Одноразова адресна допомога ветеранам УПА» -13 осіб на суму 29 500,00 грн;

- «Одноразова адресна допомога громадянам за їхніми зверненнями від депутатів обласної ради»-36 особи на суму 78000,00 грн;

-«Одноразова адресна допомога громадянам за їх зверненнями від голови ОДА» 4 особи в сумі 9 500,00 грн;

-«Одноразова адресна допомога добровольцям АТО» 6 осіб у сумі 12 000,00 грн;

-«Відшкодування витрат на відшкодування ЖКГ членам родин Героїв Небесної Сотні» відшкодовано 20 511,320 грн.

- «Відшкодування коштів на пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» за безоплатне забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування  відшкодовано 1 261, 00 грн.

Продовжується прийом документів (прийнято документи 75 осіб) для виплати адресної грошової допомоги реабілітованим громадянам у межах Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2021-2025 роки.