A A A K K K
для людей із порушенням зору
Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Карантинні обмеження продовжено до 05 травня 2021 року

Дата: 23.04.2021 15:45
Кількість переглядів: 648

Відповідно до рішення  позачергового засідання міської  комісії з питань  техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій  щодо  додаткових заходів з попередження поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі - COVID-19), яке відбулось сьогодні,  23  квітня, під головуванням міського голови Миколи Романишина, на території Сколівської міської ради продовжено до 05 травня 2021 року карантинні обмеження, визначені постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 (із змінами) для «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки.

За результатами засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій доручено:

Начальнику відділу культури, туризму та промоції Сколівської міської ради забезпечити роботу  працівників закладів культури на дистанційній формі  з  23.04.2021 р. до 05.05.2021 р.

Начальнику відділу освіти, молоді та спорту Сколівської міської ради забезпечити роботу всіх закладів освіти (у т.ч. заклади дошкільної освіти) міської ради на  дистанційній формі навчання з 23.04.2021 р. до 05.05.2021 р. та дозволити відкрити чергові групи  в ЗДО №1 та ЗДО №2 м.Сколе для дітей, батьки яких працюють.

Керівникам суб’єктів господарювання, які відповідно до ПКМУ від 09.12.2020 р. №1236 мають право на здійснення господарської діяльності, суворо дотримуватись карантинних заходів щодо прийняття відвідувачів, у розрахунку одна особа на 20 м. кв. торгової площі.

Священнослужителям громад проводити богослужіння із суворим дотриманням карантинних заходів,  а при можливості,  на прилеглих до храмів територіях.

Керівникам закладів охорони здоров’я забезпечити:

  • неухильне виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 (із змінами) стосовно внесення до додатку «Дія» даних хворих на COVID19 та встановлених контактних осіб. Виключати з переліку після завершення терміну ізоляції або негативного результату лабораторного дослідження.
  • обстеження методом ПЛР або швидким тестом на антиген COVID19 усіх пацієнтів з ознаками гострого респіраторного захворювання та щоденну доставку зразків досліджень до лабораторій на дослідження.

Начальнику відділення поліції №3 Стрийського РУП, начальнику Сколівського районного управління Держпродспоживслужби та начальнику Сколівського районного відділу ГУ ДСНС України у Львівській області посилити контролюючі заходи щодо дотримання протиепідемічних заходів на адміністративних територіях області.

Протокол  додається.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора