Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

До уваги громадян!

Дата: 22.04.2021 11:51
Кількість переглядів: 499

Фото без описуСколівський районний відділ ГУ ДСНС України у Львівській області проводить набір кандидатів для зарахування громадян у добровільному порядку до резерву служби цивільного захисту для заміщення вакантних посад рядового та молодшого начальницького складу, а саме: - осіб рядового і начальницького складу, які звільняються із служби в запас Збройних Сил; - військовозобов’язаних, які здобули освіту у закладах освіти цивільного захисту; - військовозобов’язаних, які звільнилися з військової служби у запас.

Під час проходження служби у резерві служби цивільного захисту особи рядового та молодшого, а також середнього начальницького складу перебувають на спеціальному обліку ДСНС України - протягом строку дії контракту. Під час оголошення мобілізації (в тому числі цільової) громадянам, які перебувають на військовому обліку до лав Збройних сил України у зв'язку з воєнним, військовим станом, також настанням бойових дій, дані особи до мобілізації не залучаються та не беруть участь у бойових діях, а проходять службу на відповідних посадах пожежно-рятувальних підрозділів розташованих на території Сколівського району.

Для більш детальної інформації усім бажаючим проходити службу у резерві служби цивільного захисту звертатись за адресою: Львівська обл., м. Сколе, вул. Котляревського, 11.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора