Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Переваги використання програмних РРО над традиційними касовими апаратами

Дата: 30.03.2021 10:17
Кількість переглядів: 799

Фото без описуУ Сколівській ДПІ ГУ ДПС Львівській області нагадують, що з 1 серпня 2020 року платники податків при розрахунках зі споживачами поряд з традиційними касовими апаратами можуть застосовувати програмні РРО - сучасні аналоги класичних касових апаратів.   Використання програмних РРО має ряд переваг над традиційним касовим апаратом, зокрема:

- безкоштовне програмне рішення від ДПС можна встановити на будь-який гаджет і зекономити на придбанні традиційних касових апаратів та їх обслуговуванні;

- передбачає виключно онлайн реєстрацію;

- передбачає онлайн передачу (отримання) даних до (від) фіскального серверу контролюючого органу;

- за запитом користувача передбачає автоматичне створення Z-звіту (періодичного звіту) засобами фіскального серверу або засобами програмного РРО;

- передача даних до ДПС забезпечується без залучення інформаційних еквайєрів;

- дозволяє працювати в режимі offline (до 36 годин разово та не більше 168 годин протягом календарного місяця) та надіслати до ДПС дані про здійснені розрахункові операції після завершення режиму offline.

     Суб’єкт господарювання на свій власний вибір може використовувати або класичний, або програмний РРО в залежності від своїх потреб.

     Розроблені ДПС та розміщені у відкритому доступі АРІ фіскального сервера дозволяють розробити власне ПРРО будь-якому виробнику для власних чи комерційних потреб. Основна вимога, що висувається до ПРРО - забезпечення виконання фіскальної функції через фіскальний сервер ДПС. 

     Якщо підприємці потребують додаткових роз'яснень щодо реєстрації ПРРО, то рекомендуємо скористатися інформаційним розділом на вебпорталі Державної податкової служби "Програмні РРО". Також у банері «Програмні РРО», можна ознайомитись з інструкцією щодо встановлення та налаштування ПРРО за посиланнями:

https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/programniy-reestrator-rozrahunkovih-operatsiy/programniy-reestrator-rozrahunkovih-operatsiy-/  та

https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/programniy-reestrator-rozrahunkovih-operatsiy/fiskalniy-dodatok-prrosto/

     Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора