Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Епідситуація не вплине на заплановані терміни проведення ЗНО

Дата: 24.03.2021 12:52
Кількість переглядів: 824

Фото без описуПробне тестування, як і було заплановано, відбудеться 10 квітня. Основна та додаткова сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року відбудуться у заплановані терміни незалежно від рівня епідемічної небезпеки у регіонах. Це передбачено змінами до постанови Уряду від 9 грудня 2020 р. № 1236, які Кабінет Міністрів ухвалив 22 березня 2021 року. Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки України.

На Львівщині для проходження пробного оцінювання зареєструвались понад 13 тисяч учасників.

«Оскільки цього року тестування триватиме один день, учасники зможуть обрати лише один предмет. Пройти пробне тестування можна з таких предметів: українська мова, українська мова і література, біологія, географія, історія України, математика, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова, фізика, хімія. Цього року найпопулярнішим предметом пробного ЗНО для учнів області є англійська мова», - зазначила керівник Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

Як розповіли у регіональному центрі якості освіти спробувати свої сили у тестуваннях із цього предмету зголосились більше чотирьох тисяч осіб. У трійку лідерів також входять – українська мова і література (3 тисячі учасників) та математика (понад 3,5 тисячі). у 65-ти пунктах проведення пробного ЗНО працюватимуть 2600 педагогів.

Учасники зможуть завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів і пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді у форми на спеціальному сервісі для визначення результатів. Результати пробного ЗНО 2021 буде оприлюднено на інформаційних сторінках учасників 16 квітня.

За інформацією регіонального центру якості освіти, на оснувну сесію за напрямками "Українська мова та література" і "Українська мова" зареєструвалось понад 27 тисяч осіб. Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться за таким графіком:

21 травня – хімія,
24 травня – іспанська, німецька, французька мови, 
25 травня – англійська мова,
28 травня – математика, математика (завдання рівня стандарту),
1 червня – українська мова, українська мова і література,
4 червня – історія України, 
7 червня – фізика,
10 червня – біологія,
15 червня – географія.

«Важливо, що в період пандемії проходження тестування залишили незмінним. Позитивно також те, що учням довозлять підготуватись психологічно під час пробного ЗНО, адже торік коронавірус позбавив дітей такої можливості. За нашими спостереженнями ті, хто пройшов пробне ЗНО набагато впевненіше почували себе під час основної сесії», - наголосив директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска.

Наразі формують мережу пунктів тестування основної сесії. Заплановано створити більше сотні таких пунктів по всій області.

Для тих, хто з певних причин не зміг зареєструватись на основну сесію, буде організовано ще одну реєстрацію. Впродовж 6-18 травня триватиме додатковий період реєстрації на ЗНО. Додаткова сесія ЗНО відбудеться з 26 червня до 16 липня. Результати додаткової сесії будуть відомі до 23 липня. 

Учасники основної сесії ЗНО до 30 квітня зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора