Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади - начальника відділу фінансово-господарського забезпечення – головного бухгалтера апарату міської ради

Дата: 19.02.2021 12:13
Кількість переглядів: 433

Сколівська міська рада Стрийського району Львівської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади в міській раді, а саме: начальника відділу фінансово-господарського забезпечення – головного бухгалтера апарату міської ради – 1 штатна одиниця.

Кваліфікаційні вимоги:

           - громадянство України;

           - вільне володіння українською мовою;

           - знання Конституції України, ЗУ «Про службу в органах місцевого самоврядування», ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні». ЗУ «Про запобігання корупції»,  Бюджетний кодекс України, ЗУ «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», та інших законів України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; указів і розпоряджень Президента України, постанови Верховної Ради України, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів України, розпорядчих документів, методичних матеріалів фінансових і контрольно-ревізійних органів з організації бухгалтерського обліку і складання звітності; практики застосування нормативно-правових актів щодо напрямів діяльності відділу; державної політики у відповідній сфері управління; основ економіки, організації праці та управління; порядку документального оформлення в бухгалтерському обліку облікових показників; методів економічного аналізу; трудового, фінансового та господарського законодавства.

- вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста (спрямування фінанси, облік і аудит, бухгалтерський облік);

- стаж роботи за фахом на керівних посадах на службі в органах місцевого самоврядування, на керівних посадах державної служби, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років. Стаж бухгалтерської роботи для магістра - не менше 2 років, спеціаліста - не менше 3 років.

            - володіння основними програмами роботи на комп'ютері, сучасними технічними засобами і технологіями обліково-обчислювальної роботи;

            Для участі в конкурсі необхідно подати наступні документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

- довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

            Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

            Термін прийняття  документів протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.

            Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою міської ради.        

            Документи подавати за адресою: м.Сколе, м-н. Незалежності 1, кабінет № 29, тел. 2-17-36

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора