Громадський бюджет.

Дата: 19.02.2020 09:03

Термін подачі проєктів на конкурс "Громадський бюджет  м.Сколе" завершився 16 лютого 2020р.  Інформуємо громадскість, що на конкурс поступило 9 проєктів:

-  "Облаштування джерела  та території водосвяття на Йордан",

-  "Встановлення лавок біля багатоквартирного  житлового будинку №19а по вул.Героя Олега Ушневича в м.Сколе",

-  "Створення  у м.Сколе фотозони "Я люблю Сколе"",

-  "Оновлення  квіткових  клумб  на площі Т.Шевченка ",

-  "Створення громадського простору  у м.Сколе, відновлення фонтану на м-ні Незалежності",

-  "Облаштування у м.Сколе  по вул.Охрімовича дитячого парку "Галявина казок"",

-  "Придбання малозабезпеченим дітям міста, професійних ракеток для занять та змагань з настільного тенісу",

-  "Облаштування студії звукозапису при Сколівській школі мистецтв",

-  "Безпечне шкільне подвір"я - територія  радості та спільних мрій".

Всі проєкти подано до Сколівської міської ради  в 5-ти денний строк  до завершення терміну подання проєктів. Відповідно до п.5.1.3.  Положення "Про громадський бюджет міста Сколе"  конурсна  комісія не буде надавати авторам проєктів  рецензію на доопрацювання.

Згідно п.5.1.4., 5.2. Всі подані проєкти передаються до профільних структурних підрозділів виконавчого комітету, комунальних підприємств, постійних депутатських комісій для проведення аналізу проєктів на предмет пропозицій та зауважень до кожного.