День підприємця 2019р.

Дата: 06.09.2019 14:50

Фото без опису

05 вересня, в РНД «Бескид», під гаслом  «Разом до успіху»  відбулось урочисте святкування Дня підприємця, спрямоване на розвиток співпраці  влади та бізнесу задля процвітання міста Сколе. Організаторами заходу  є Сколівська міська рада, громадська організація «Імпульс» (М. Багрінець).

Участь в урочистостях прийняли депутати міста на чолі з міським головою Володимиром Москалем, заступник голови Сколівської райдержадміністрації Володимир Крушельницький, директор Сколівської районної філії ЛОЦЗ  Іванна Тимоцко,  представники бізнесу і громадськості міста Сколе.

Захід  розпочався під музичний супровід керівника музичної школи   та  з  виступу керівника ГО «Імпульс», ведучої заходу М.Багрінець. З Божим благословенням привітав усіх присутніх  отець Юрій.   Вступну частину заходу завершили школярі ЗОШ І-ІІІ ст., які подарували присутнім драйвовий флешмоб.

З вітальним словом виступив міський очільник В. Москаль, заступник голови РДА В.Крушельницький, та директор Сколівської РФ ЛОЦЗ І.Тимоцко.  Під час заходу відбулось нагородження підприємців в різних номінаціях, серед  яких :

-  ФОП  «Дубовик О.М.», ФОП  «Проніна  Т.В.»,  ФОП  «Феденко Н.Р.», ФОП  «Онуляк О.В.», ФОП  «Дем’ян Н.В.», ФОП  «Трубич І.Р.», ФОП  «Домшин М.К.», ФОП  «Сворень Г.Т.»,  ФОП  «Стойко М.М.», ФОП  «Конаєв  В.С.» (кращий підприємець у сфері ринкової торгівлі), ФОП  «Чехар  Р.О.» (кращий підприємець у сфері роздрібної торгівлі),  ФОП  «Норичко Б.Н.» (кращий підприємець у сфері ринкової торгівлі);

-  краще підприємство у сфері готельно-ресторанного бізнесу – Ресторан «ВІВЧАРИК»,

-  ТзОВ «Клондайк-Захід»,  ТзОВ «Комфорт- груп», ТзОВ «Львівхолод»,  ТзОВ  «ОККО – РІТЕЙЛ», ТзОВ  «СТА», ТзОВ  «Сателіт-Сколе», ТзОВ «Євро – Вік»,

З музичним вітанням виступила лауреат та дипломант обласних та Всеукраїнських конкурсів, співачка з багатогранним та колоритним тембром голосу Василина Питлак, подарувавши глядачам пісні сколівського композитора Любомира Пасічника.

Під час святкування підприємці Н.Феденко, О.Онуляк, В.Дем’ян з радістю поділилися досвідом досягнення успіху у своїх сферах діяльності.

Іванна  Стасів,  керівниця відділення Приватбанку у місті Сколе ознайомила присутніх з фінансовими інструментами підтримки бізнесу.

В дружній і приємній атмосфері відбулось неформальне спілкування учасників святкування за горнятком  кави.

Захід вдався на славу. Організатори вдячні всім підприємцям, які, незважаючи на зайнятість,  прийняли активну участь у святі. Особливі слова подяки висловлюємо працівникам РНД «Бескид» за сприяння в організації святкування, а також музикантам Сколівської школи мистецтв за створення святкового настрою від чудового музичного супроводу.

«Разом до успіху»!

п.с. : Всім, хто не був на зустрічі, прохання, прийти в міську раду і забрати нагороди!

Фото без опису

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)