Сколівська міська рада
Львівська область, Стрийський район

Сколівська ДПІ Стрийського управління ГУ ДФС у Львівській області повідомляє

Дата: 03.07.2019 10:55
Кількість переглядів: 560

Фото без опису

Про податок  на майно

 

            Сколівська ДПІ Стрийського управління ГУ ДФС у Львівській області інформує власників нерухомого майна, що до 01 липня поточного року завершиться формування органом ДФС повідомлень-рішень щодо сплати податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки (п. 266.7.2 ПКУ).  

            Об’єктом оподаткування є  нерухомість – житлова, нежитлова або їх частки, яка обчислюється за місцем реєстрації (адреси) власника.    

            База оподаткування нерухомості контролюючим органом формується на підставі даних  Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та/або на підставі оригіналів відповідних документів платника податку, зокрема документів на право власності. (п.266.3.2 ПКУ).

            Ставка податку встановлюється рішенням органу місцевого самоврядування в розмірі, що не перевищує 1,5 відсотка розміру мінімальної заробітної плати встановленої законом на 1 січня звітного року за 1 кв. м (п.266.5.1).

            Строк сплати податку на нерухомість за поточний рік  спливає у 60-ти денний термін з дня вручення повідомлення –рішення і завершується 29 серпня. (п. 266.10.1 ПКУ).

            Платники податку мають право (п.266.7.3 ПКУ) звернутися  з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання /реєстрації/ для проведення звірки даних щодо:

  • об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, в т.ч. їх часток, що перебувають у власності платника податку;
  • розміру загальної площі нерухомості платника;
  • право на користування пільгою зі сплати податку;
  • розміру ставки податку;
  • нарахованої суми податку.

            У разі виявлення розбіжностей, контролюючий орган, на підставі оригіналів документів наданих платником, проводить перерахунок і вручає йому нове повідомлення-рішення, а попереднє скасовується,

 

 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора